Довести, що число 144^8 - 12^14 * 44 закінчується двома нулями


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.
144^8-12^14 * 44 = (12^2)^8-12^14 * 44 = 12^16-12^14 * 44 =
12^14 * (12^2 - 44)= 12^14 * (144 - 44) = 12^14 * 100 - закінчується двома нулями