скільки грамів 3% і скільки грамів 8% розчинів солі треба взяти щоб отримати 260г 5% розчину солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

260*5/100=13

3x/100+8(260-x)/100=13

3x+2080-8x=1300

5x=780

x=156

260-156=104

 

3% - 156

8% - 104