Скільки цілих розв'язків має система нерівностей: (х+3)(х-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Аружан.
Х²-5х+3х-15=0
х²-2х-15=0
х1=2+√4+4*15/2
х1=2+8/2
х1=5
х2=2-8/2
х2=-3