Побудуйте графік функцій: Використовуючи графік знайдіть: 1) Множину значеня функцій 2)

Проміжок,на якому вона спадає.

Ответы на вопрос

Отвечает Davletov Alihan.
y=3+2x-x^2=3-(x^2-2x)=3-(x^2-2x+1-1)=\\ \\ =3-(x-1)^2+1=-(x-1)^2+4
Графіком функції є парабола, вітки напрямлені вниз (a=-1<0).
(1;4) - координати вершини параболи.

1) Оскільки (1;4) - точка мінімуму, то область значень функції є проміжок (-∞;4]

2) Графік функції спадає на проміжку (1;+∞)