Обчисліть значення функції f(x) = 3/x у точці х 0 =1\3 Варіанти А)1, Б)3, В)6,Г) 9 Прошу с

объяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак София.
F (1/3) = 3 / (1/3) = 9
=======================