З одного міста в інше , відстань між якими дорівнює 300 км, виїхали одночасно дві машини . Одна з

них рухалась зі швидкістю на 10 км/год більшою , ніж друга , а тому прибула до пункту призначення на 1 год раніше за другу. Знайдіть швидкість коржної машини

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анастасия.

Обозначим скорость  первой машины - х, второй (на 10 км/час меньше) - х-10.

Тогда

300/(х - 10) - 300/х = 1

Решаем это уравнение:

(х-10)*х = 300х - 300х + 3000

х^ -10х = 3000

х=60 км/час  - скорость первой машины,

х-10=50 км/час скорость второй машины.