Знайти найменше значення функції f(x)=(x+1)(х+2)(х+3)(х+4)


Ответы на вопрос

Отвечает Красник Софья.
Fштрих(х)=(х+1)штрих(х+2)штрих(х+3)штрих(х+4)штрих
х=1+2+3+4=10
х=10