Яку суму буде мати вкладник на своєму рахунку через 2 роки після внесення до банку 10000 грн під

15% річних?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухов Леонид.

10000(1+0,15)^2=10000*1,5^2=22500

 

или так:

1)10000*(100%+15%):100%=15000(грн)-на счету после первого года

2)15000*(100%+15%):100%=22500(грн)-на счету после второго года

Отвечает Беспалова Таня.

1)яку сумму складуть відсотки за перший рік
10000*0,15= 1500 грн
2)яку суму буде мати за перший рік
10000+1500= 11500 грн
3)яку суму складуть відсотки за другий рік
11500*0,15= 1725 грн
4) яку суму буде мати через 2 роки
11500+1725= 13225 грн