Турист пройшов 12 км вздовж шосе зі швидкістю А км/год та 8 км степової дорогою зі швидкістю В

км/год. Скільки часу витратив турист на весь шлях? Складність вираз і знайдіть його значення якщо А=8; В=7.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.
Суммарное время в пути равно t=12/8+8/7=(12*7+8*8)/56=148/56=2 36/56=2 9/14 часа.

Ответ: 2 9/14 часа.