Розвяжіть систему методом додавання {4у-х=11 {5х-2у=17 Будь ласка,дуже потрібно на завтра!!


Ответы на вопрос

Отвечает Kozachenko Katia.
{4y-x=11
{5x-2y=17
-x=11-4y:(-1)
x=-11+4y
5(-11+4y)-2y=17
-55+20y-2y=17
18y=17+55
18y=72:18
y=4
4*4-x=11
-x=11-16
-x=-5:(-1)
x=5