Чи є пара чисел розв'язком рівняння 2х+6y=15 A(3;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Антоневич Мария.
2x+6y=15
A(3;2)        6+12=18  18≠15
не является

Отвечает Тимошенко София.
Щоб перевірити чи є пара чисел розв*язком рівняння треба замість х підставити 3,а замість у підставити 2.
Отже розв*язуємо:(2*3)+(6*2)=15
6+12=15,18≠15
Отже дана пара чисел не є роз*язком рівняння.