Скоротити дріб 2а в квадраті + 7а-6 що ділиться на 3а в квадраті +3а-6


Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.
2a²+7a+6=2(a+2)(a+1,5)
D=49-48=1
a1=(-7-1)/4=-2 U a2=(-7+1)/4=-1,5
3a²+3a-6=3(a²+a-2)=3(a+2)(a-1)
a1+a2=-1 U a1*a2=-2⇒a1=-2 U a2=1

(2a²+7a-6)/(3a²+3a-6)=2(a+2)(a+1,5)/3(a+2)(a-1)=(3a+3)/(3a-3)