96кг винограду висушили на ізюм.скільки отримали ізюму, якщо його маса складала 1/4 від маси

винограду.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Алексей.
96 * 1/4 = 96 * 1 : 4 = 24 (кг)
В-дь: отримали 24 кг ізюму.