Два робочих отримали за роботу 255 грн. Перший робочий працював 10 годин, а другий 9 годин. Скільки

отримав за годину кожен з них, якщо відомо, що перший робочий за 5 годин отримав на 15 грн. більше ніж другий за 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевякова Ксения.
Система уравнений
10Х + 9y = 255
5x - 15 = 3y
Решение
- 10х + 30 = 6y
9y + 30 = 255 + 6y
3y = 225
y = 75 ( грн ) второй рабочий за 1 час
5х - 15 = 3•75
Х = ( 225 + 15 ) : 5 = 48 ( грн ) первый рабочий за 1 час
Ответ 48 и 75 гривен