Чому дорівнює найменше значення виразу 1 - 2 сos a


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Матвей.
-1 \leq cos(a) \leq 1
-1 \leq cos(a) \leq 1|*(-1)
-1 \leq -cos(a) \leq 1
-1 \leq -cos(a) \leq 1|*2
-2 \leq -2cos(a) \leq 2|+1
-2+1 \leq 1-2cos(a) \leq 2+1
-1 \leq 1-2cos(a) \leq 3

Найменше значння дорівнює:  -1