Розв’яжіть систему рівнянь Запишіть у відповідь добуток x0 · y0, якщо пара (x0; y0) є розв’язком

цієї системи рівнянь. y - x=9x+8/2y-5=2

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.
Y-x=9
x+8=4y-10⇒x-4y=-18  у≠2,5
Прибавим уравнения
-3y=-9
y=3
3-x=9
x=3-9=-6