Чому дорівнює вільний член квадратного рівняння 7x-8+2x^2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

2X^2 + 7X - 8 = 0

D = 49 - 4*2*(-8) = 49 + 64 = 113  V 113 = 10.6

X1 = - 7 + 10.6 \ 4 = 0.9

X2 = - 7 - 10.6 \ 4 =  - 4.4

ответ: 0.9  ;  минус 4.4