Число 4 є коренем рівняння х квадрат -рх + 12=0. Знайти число р і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кінаш Зоряна.
4² - 4p + 12 = 0
4p = 16 + 12
4p = 28
p = 7

x² - 7x + 12 = 0
По теореме Виетта :
x₁ * x₂ = 12
4 * x₂ = 12
x₂ = 3