Перший член арифметичної прогресії дорівнює 4,а її різниця 3. Скільки треба взяти перших членів,щоб

їх сума була рівна 246

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Мария.

A1 = 4
d = 3
Sn = 246
n - ?

(2a1 + d(n - 1))/2 * n = 246
(2*4 + 3(n- 1))/2 *n = 246
(8 + 3n - 3)/2 * n = 246
(5+ 3n)/2 * n = 246
3n^2 + 5n - 492 = 0 
n= 12

Ответ 12