Знайти сьомий член геометричної прогресії якщо перший член дорівнює мінус сім а знаменник 1


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнулин Тимур.
B1 = -  7
q = 1

b7 = b1*q^6 = - 7*1^6 = - 7