Складіть рівняння дотичної до параболи у=х2-6х+5 в точці з абсцисою х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Сайткарим Хамза.

У'=2х-6, y'(-1)=-8, y(-1)=12,  y = f(a) + f '(a)(x – a), y=12-8(x+1), y=-8x+4