Розв'яжіть систему методом додавання: 2x+5y=14, 3x-2y=-17 Очень нужно прошу


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

З першого рівняння знайдемо х та підставимо його значення в друге ріаняння: х = (14 - 5у) : 2 3 * (14 - 5у) : 2 - 2у = - 17, 21 - 7,5у - 2у = - 17, -9,5у = - 17 - 21 = - 38, у = 4, х = (14 - 5*4) : 2 = (14 - 20) : 2 = - 6 : 2 = - 3. Відповідь: х=-3, у = 4