Знайти координати точок перетину графіка функції y=0.8x-4 з координатними осями;


Ответы на вопрос

Отвечает Коршун Полина.

Пересечение с осью х, то х=0  у=0,8*0-4   у=-4 точка (0;-4)

Пересечение с осью у, то у=0 0=0,8х-4  х=5 точка (5;0)