Знайдіть нулі функції y=x²-7x+10


Ответы на вопрос

Отвечает Лисин Александр.

Нулі функції - це місце, де функція дорівнює 0 (тобто y= 0).
 x^{2}- 7x+ 10= 0;
D=  b^{2}- 4ac = 49- 4* 10= 9;
 x_{1}  \frac{-b- \sqrt{D} }{2a} = 2;
 x_{2}  \frac{-b+ \sqrt{D} }{2a} = 5.