На подвір'ї гуляють кури, качки і гуси — разом 21 птах.Курей у 10 разів більше, ніж качок. Скільки

на подвір'ї гусей?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухаревская Валерия.

Кури - ? п.Півні - ? п., в 10 разів < (ніж курей)Качки -? п.Рішення:Припустимо, що х це півні, а в - це качки і 10х - це куризгідно з цими даними можна скласти рівняння:x+y+10x=21х+10х+у=2111x+y=211 півень, 10 курей, 10 качок.Відповідь: у дворі 10 качок.
----
По-моему так...