Наклад однієї популярної газети щомісячно збільшується на 200 примірників. Скільки примірників цієї

газети буде випущено за рік, якщо в січні цього року її наклад становив 5200 примірників?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Александр.

5200+11*200=5200+2200=7400