Моторний човен пройшов 24 км проти течії річки і 16 км за течією, витративши на весь шлях 3 год.

Знайдіть швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Эмиль.
Решение смотри на фотографии
Отвечает Авдеюк Даник.
Х-скорость лодки
24/(х-2)+16/(х+2)=3
3х²-12-24х-48-16х+32=0
3х²-40х-28=0
D=1600+336=1936
x1=(40-44)/6=-2/3 не удов усл
х2=(40+44)/6=84/6=14км/ч-скорость лодки