Знайдіть суму перших дев'яти членів арифметичної прогресії ,якщо х2= -10 , х4=70


Ответы на вопрос

Отвечает Абаева Ангелина.
X4=x2+2d
70= - 10+2d
2d=80
d=40
x1=x2-d= - 10-40= - 50
S9=(x1+x9)/2*9
X9=x1+8d= - 50+8*40=270
S9=( - 50+270)/2*9=220/2*9=110*9=990