Знайдіть різницю арифметичної прогресії якщо а1=-7, а2=5


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Даниил.
D = a₂ - a₁ = 5 - (-7) = 5+7 = 12
Отвечает Грибань Олег.
-7-5=-2
-7; 5; -3 і так далі