Відомо що x1 і х2 корені рівняння 4x^2-5x-13=0. Знайдить значення виразу x1x2-2x1-2x2


Ответы на вопрос

Отвечает Бровченко Наталья.

Х1х2= -13/4= -3,25
-2х1-2х2= -2(х1+х2)= -2·5/4= -2,5
x1x2-2x1-2x2= -3,25-2,5= -5,75