Велосипедист проїхав 20 км зі швидкістю 10 км за год. і 15 км зі швидкістю 5 км за год. знайдіть

середню швидкість руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.
20 км : 10 км\год = 2 год
15 км\год : 5 км\год = 3 год
2 + 3 = 5 (год) був у дорозі
20+15=35 (км) проїхав
35 км : 5 год = 7 км\год середня швидкість
Відповідь: 7 км\год.