Спростіть вираз та обчисліть його значення 4m(3+5m)-(m+1)(m-2) якщo m=-0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Друзь Марина.
= 12m +20m² - m² +2m -m +2 = 19m² +13m +2=
=19·0,04 +13·(-0,2) + 2 = 0,76 -2,6 +2 = 0,16