Запишіть вираз 5x-5y+x5-yt у вигляді добутку та знайдіть його значення, якщо x=7,2 , y=6,2 t = -4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Аня.
5x-5y+xt-yt = 5(x - y) + t(x - y) = (5 + t)(x - y)

при x=7,2; y=6,2;  t = -4,5

(5 + t)(x - y) = (5 - 4,5)(7,2 - 6,2) = 0,5 * 1 = 0,5