Вертолеттин жылдамдыгы автомобильдикинен 85 км/саг артык. Олардын жылдамдыктарынын катынасы 35:18

катынасындай. Вертолет пен автомобилхдин жылдамдыктарын аныкта

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.
Вертолет-35х
автомобиль-18х
35х-18х=85
17х=85. х=85:17. х=5.
вертолет=35·5=175 км/с.
автомобиль=18·5=90км/с.