ДОПОМОЖІТЬ !!!Доведіть, що значення виразу 14^10+14^2+196^6-183^2 ділиться націло на 197 !!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Бердиев Тимофей.
14^10+14^2+196^6-183^2 = 14^10+(14^2)^6+14^2-183^2 =
= 14^10*(1+14^2) + (14-183)(14+183) =
= 14^10 * 197 - 169*197 = 197*(14^10-169)