3t^2-2t-1=0 ?????????????????????????


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.
За формулою дискримінанта D=b^2-4ac. Тобто 4-4*3*(-1)=16 і корень з   D = 4. Далі знаходимо х1 та х2. х1=2-4/ 2*3   х1= -2/6 (не задовольняє умову задачі)
 х2=2+4/2*3    x2=8/6=4/3
Відповідь: х=4/3
Отвечает Коваль Влада.
3t^2 - 2t - 1 = 0
D = 4 + 12 = 16 ; V D = 4
t1 = ( 2 + 4 ) : 6 = 1
t2 = ( 2 - 4 ) : 6 = - 1/3
Ответ 1 ; - 1/3