1.Подайте у вигляді двочлена многочлен 9z(в квадраті)-6z+12.Розв"яжіть рівняння y(в

квадраті)+12y+36=03.Розв"яжіть рівняння (х+3)в квадраті =1

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Диас.
1.Подайте у вигляді двочлена многочлен 9z(в квадраті)-6z+1=(3z-1)²
2.Розв"яжіть рівняння     y(в квадраті)+12y+36=0 (y+6)²=0 y=-6
3.Розв"яжіть рівняння      (х+3)в квадраті =1 x+3=1 x=-2 x+3=-1 x=-4