Складіть квадратна рівняння з коренями -0.2 та 2


Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.
X₁ + x₂ = - p = - 0,2 + 2 = 1,8
x₁x₂ = q = 2 * (- 0,2) = - 0,4
x² + p + q = 0
Ответ: x² - 1,8 - 0,4 = 0