ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ ПРОШУ Я ТОЧНО НЕ УВЕРЕННА Обчисліть значення b при якому Графік функціі у=-0,6х-b

належить точка А(2;6)

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
A(2;6) 
x=2   y=6
y=-0,6*x-b=-0,6*2-b=6
-1,2-b=6
b=-7,2...