У футбольній секції спочатку займалося в 3 рази більше учнів, ніж у баскетбольній.Коли до

футбольної секції поступило ще 9 учнів, а до баскетбольної 33 учні, то в секціях учнів стало порівну.Скільки учнів було в кожній секції спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Богуш Ефим.
Баск. - х, футб. - 3х, складаем рівняння: 3х+9=х+33; 3х-х=33-9; 2х=24; х=24:2=12 (баскетб.), 12*3=36 (футб.)