1)Скільки відсотків становить число 9 від числа 45 2)Один кг цукерок коштує a грн,а один кілограм

печива-b грн.Скільки гривен коштує 1 кг цукерок і 4 кг печива разом 3)Не виконуючи побудови,укажіть точку,через яку проходить графік функції y=-3x-6 4)Обчислить значення виразу 3 корня из 5 в квадрате.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.
1. x = (9*100)/45 = 20
2. a+4b
3. Нехай х= 0, тоді: у = -3*0 - 6; у = -6. Отже, (0, -6)
4. (3√5)² = 9*5 = 45