За скороченим записом склади і запиши задачукленів-190дубів-?.на44д.більшеялинок-?в 4 рази менше?


Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.
У змішаному лісі кленів росло 190, дубів на 44 дерева більше, ніж кленів. А ялинок в 4 рази менше, ніж дубів та кленів разом? Скільки дубів росло в лісі? Скільки росло ялинок? Скільки всього росло дубів, кленів і ялинок у лісі?

Розв.
1) 190+44=234 дуба - росло в лісі
2) 190+234=424 - дубів та кленів росло в лісі
3) 424:4=106 - ялинок росло в лісі
4) 424+106=530 дубів, кленів та ялинок росло в лісі
відповідь: 234 дуба, 106 ялинок, 530 дубів, кленів та ялинок разом