В партії із 10 деталей 8 стандартних. Знайдіть імовірність того, що серед навмання вибраних 2

деталей вони будуть стандартними.

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

Выбираем две детали из 8 стандартных.

Вероятность равна 2/8=1/4=0,25