Знайдіть суму членів арифметичної прогресї з 9 по 20 включно, якщо перший член дорівнює 5 різниця -2


Ответы на вопрос

Отвечает Эндеров Егор.
А9=а1+8d=5–16=–11

2a1+11d
S12 = ------------ • 12=(2•(-11)+11•(-2))•6=
2

= -44•6 = –264