Графіком квадратичної функції є парабола, що має вершину у початку координат і проходить через

точку А(2;-8). Задайте цю функцію формулою.

Ответы на вопрос

Отвечает Трикутько Ден.
Графіком квадратичної функції є парабола, що має вершину у початку координат і проходить через точку А(2;-8). Задайте цю функцію формулою.

Графиком квадратичной функции является парабола, что вершину в начале координат и проходит через точку А (2; -8). Задайте эту функцию формулой
  
   Решение:
Уравнение параболы задается уравнением
y =ax²+bx+с  или х = ay²+by+с(данное уравнение можете не рассматривать)
где а≠0
Так как вершина параболы находится в начале координат то b=c=0
Уравнение параболы можно записать как:
            y =ax²  или  х = ay²(данное уравнение можете не рассматривать)
Найдем постоянную величину а из уравнений подставив координаты точки А(2;-8)
а = у/х² = -8/2² =-8/4=-2
y = -2x²
a = x/y² =2/(-8)² =2/64 =1/32
x = y²/32
(данное уравнение можете не рассматривать)
Рішення :
Рівняння параболи задається рівнянням
y = ax ² + bx + з або х = ay ² + by + з
де а ≠ 0
Так як вершина параболи знаходиться на початку координат то b = c = 0
рівняння можна записати як
                                     y = ax ² або х = ay ²
Знайдемо постійну величину а з рівнянь підставивши координати точки А (2; -8)
а = у / х ² = -8 / 2 ² = -8/4 = -2
y =-2x ²
a = x / y ² = 2 / (-8) ² = 2/64 = 1/32
x = y ² / 32