Знайдіть абсциси точок перетину графіків функції y=4x^2+x і y=2-4x-3x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Кирилл.

думаю будет так:


4x²+x=2-4x-3x²


4x²+x-2+4x+3x²=0


7x²+5x-2=0


D=5²-4*7*(-2)=25+56=81

V-квадратный корень.


x1=(-5+V81)/2*7=(-5+9)/14=4/14=2/7


x2=(-5-V81)/14=(-5-9)/14=-14/14=-1