Яке з наведених рівнянь має безліч коренів : А х-2=х+2 Б 3-х= -х+3 В 2-х=х+2 Г 3-х=х-3 (якщо можна

будьласка з розвязаним рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.
А)
х-х=2+2
0=4 корней нет

б)
х-х=3-3
0=0
корень =0

в)
2-х=х+2
-х-х=2-2
-2х=0
х=0

г)
х+х=3+3
2х=6
х=3