Корова прив'язана на галявинi до кiлка мотузкою завждовжки 8м. яку площу вона випасае?


Ответы на вопрос

Отвечает Макеенков Максим.

Корова прив'язана до кілка, вона може вільно обходити його з усіх боків, не відходячи далі, ніж 8 м. Отже, площею її випасу є круг, причому довжина мотузки буде радіусом цього круга.

Площа круга знаходиться за формулою \pi\cdot R^{2}
S =  П*8^2 = 200,96 м
Відповідь: Площа випасу = 200, 96 м 

Отвечает Вишняков Андрей.
Площадь круга s=ПR^2  S=3.14*8*8=200.96~201кв м  :-)