Помогите пожалуйста!1.Вкладник поклав до банку 1500 грн.Під який відсоток річних покладено гроші,

якщо через рік на рахунку вкладника було 1725 грн.?2.Яка градусна міра кута, якщо суміжний з ним кут дорівнює 110 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздикова Эля.

1. 1500 * 0,15 = 225,

    1500 +225 = 1725    то-есть --> 1500 + 15% = 1725, значит под 15%. пересчитай на калькуляторе(только на компе)

 

2. теорема: сумма суміжних кутів 180*. наверное если 180*, то 180-110=70*

уверенна на 68%