Дуже прошу, допоможіть !!! відомо що похідна функції y=f(x) на проміжку [1;6] дорівнює y'=-2x в

третій степені. порівняйте f(1) і f(6)

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянов Арсений.
Если y ' = -2x³,
то y = f(x) = (-2 / 4)*x^4 = -x^4 / 2
f(1) = -1/2 = -0.5
f(6) = -6^4 / 2 = -36*18 = ...
f(1) > f(6)